Kiralama Koşulları

Ankara Araba Kiralama Koşulları - UNALFİLO Rent a car

Kiralama Süresi:
UNALFİLO Araba Kiralama Şirketinde en az kiralama süresi 2 GÜNDÜR. 1 gün kiralama YAPILMAZ. Uzun süreli kiralamalar için ofislerimizden teklif alınız.

Uzun süreli kiralama: 
Kurumsal Araba Kiralama Ankara Şirketi Ünal Filo Kiralama şirketinde uzun süreli kiralama 1 aydan başlar. Uzun süreli kiralık araç fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.

Fiyatlar: 
Fiyatlara bakım, full kiralık oto kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde ) sigorta garantisi dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu  kiralanabilir. 

 

Ödeme:  
Araç kiralama bedeli araba kiralayana teslim ederken baştan alınır. Aracın iadesinde gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3`ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli kadar ek ücret alınır. 

Sigorta: 
Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, FULL RENT A CAR KASKO ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir . 

 

Kaza Veya Çalınma Durumu: 
Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için UNALFİLO Araba Kiralama Ankara ofislerinden bilgi alabilirsiniz.

Trafik Cezaları:
Ünal Ankara Araba Kiralama olarak trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir.Kiralık arabaların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. Trafik Cezaları Kabis ( Kiralık Araç Bilgi Sistemi ) üzerinden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası ile şahsına aktarılır.

İlave Sürücüler: 
Kiralanan araçlar sözleşmede yer alması koşulu ile 2. sürücü tarafından kullanılabilir. Kiralanan aracı sözleşmede isimleri yazılı kiracı ve sözleşme de imzası bulunan 2. sürücünün dışında kimse kullanamaz. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiralık Araçlar Türkiye sınırları dışında kullanılamaz.


Whatsapp Telefon