Araç Kiralama Batıkent

Araç Kiralama Batıkent
Batıkent Araç Kiralama

Unalfilo araç kiralama Batıkent e şirket merkezini taşımış burada büyük hareket ve planlama üssünü kurmuştur. Batıkent teki araç kiralama tesisimiz yüksek sayıda aracı depolama , hazırlama ve planlama kapasitesine sahiptir. Rent a car konusunda Batıkent ve ostim bölgesinin ihtiyaçlarını karşılayacak  araç çeşitliliğine ve sayısına sahip tesis modern ve çevrecidir. 

Batıkent araba kiralama konusunda özellikle Ostim sanayi bölgesini içinde olması açısından yüksek potansiyele sahip şirketimizde ticari panelvan kamyonet kiralama , hafif ticari araç kiralama , minibüs kiralama ve binek otomobilde tüm segment te hizmet vermektedir. Bu tesisin yapımında planlanan kiralaya verilecek araçların hazırlığında üstün hijyen ve hazırlık aşamalarının tam kapasite seri şekilde hazırlanıp batıkent bölgesinde rent a car taleplerini karşılamaktır. 

Öncelikle bu bölgenin Ankara Havalimanına ulaşımının kolay olması da Unalfilo araç kiralama nın merkezini Batıkent - ostim  - yenimahalle bölgesine taşımasında büyük etkisi olmuştur. Şirketimiz  1996 yılından bu güne sektördeki yeniliklere imza atmış olup genel olarak yurtdışıdaki Türk vatandaşları , Şirketler ve proje bazlı tedarik kiralama yapmaktadır. 

Ünalfilo araç kiralama Batıkent Merkez
Whatsapp Telefon