Araç Kiralama Batıkent

Araç Kiralama Batıkent
Batıkent Araç Kiralama

Unalfilo araç kiralama Batıkent e şirket merkezini taşımış burada büyük hareket ve planlama üssünü kurmuştur. Batıkent teki araç kiralama tesisimiz yüksek sayıda aracı depolama , hazırlama ve planlama kapasitesine sahiptir. Rent a car konusunda Batıkent ve ostim bölgesinin ihtiyaçlarını karşılayacak  araç çeşitliliğine ve sayısına sahip tesis modern ve çevrecidir. 

Batıkent araba kiralama konusunda özellikle Ostim sanayi bölgesini içinde olması açısından yüksek potansiyele sahip şirketimizde ticari panelvan kamyonet kiralama , hafif ticari araç kiralama , minibüs kiralama ve binek otomobilde tüm segment te hizmet vermektedir. Bu tesisin yapımında planlanan kiralaya verilecek araçların hazırlığında üstün hijyen ve hazırlık aşamalarının tam kapasite seri şekilde hazırlanıp batıkent bölgesinde rent a car taleplerini karşılamaktır. 

Öncelikle bu bölgenin Ankara Havalimanına ulaşımının kolay olması da Unalfilo araç kiralama nın merkezini Batıkent - ostim  - yenimahalle bölgesine taşımasında büyük etkisi olmuştur. Şirketimiz  1996 yılından bu güne sektördeki yeniliklere imza atmış olup genel olarak yurtdışıdaki Türk vatandaşları , Şirketler ve proje bazlı tedarik kiralama yapmaktadır. 

Ünalfilo araç kiralama Batıkent Merkez
İlginizi Çekebilir
 • Ankara Araba Kiralama
  24 Saat Yol Yardım , Ünal Ankara Araba Kiralama şirketi Türkiye ' nin her noktasında anlaşmalı servis ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Ünal Rent a car ( Araba Kiralama Ankara )
 • Ünal Araç Kiralama Ankara
  Ünal Araç Kiralama Ankara da filosunda Otomobil , Lüx Otomobil , Minibüs ve Panelvan araçları bulunduran 1996 yılında hizmete başlayan köklü bir Kiralık Oto Şirketidir.
 • Ünal Oto Kiralama Ankara
  ÜNAL Oto Kiralama Ankara olarak ARAÇ FİLOMUZ SON MODEL DİESEL ARAÇLARDAN oluşmaktadır. Periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılan, kiralama öncesi detaylı temizliği yapılmış kiralık araçlarla hizmet vermekteyiz..
 • Panelvan Kamyonet Kiralama Ankara
  Panelvan Kamyonet kiralık ticari araç filomuz tamamen kiralama yetki belgelidir. 8 m3 den 17 m3 panelvan araçları bireysel , kurumsal ve filo şeklinde kiralayabilirsiniz. '' Ünal Ticari Araç Kiralama , Yetkili Ticari Araç Kiralama Şirketidir''
 • Ünal Ankara Rent a car
  Ankara da Araç kiralama şirketleri içinde 1996 yılından bugüne, gerek şirketlere filo , gerekse yurt dışındaki gurbetçilere Esenboğa Havalimanında hizmet veren kurumsal firma Ünal Araç Kiralama.
Whatsapp Telefon