Ankara Rent a car Yeni Lastikler !

Ankara Rent a car Yeni Lastikler !
Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama 

Kiralanan araçlarda en çok merak edilen lastiklerin yeni olup olmadığı.  Firmamız Ankara Kiralık Oto  bu konuda da çok dikkatli , filomuzdaki tüm araçların lastikleri yeni ve TÜV standartlarına uygundur.

Lastik aracın en önemli ekipmanı yeni olması ve düzenli olarak kontrol edilmesi önemli bunun için Ankara da kiralık otolarımızın tamamının lastiklerini düzenli aralıklarla yeniliyoruz.

Mevsimsel olarakta YAZ ve KIŞ lastiği şeklinde lastikler  takılmaktadır. Ankara da araç kiralama işi yapıyorsanız kış şartlarının ne denli çetin olduğunun farkında olarak lastik marka seçimini de iyi yapmamız gerekmektedir. Bize bu konuda da güvenebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir
 • Oto Kiralama Ankara Havalimanı
  Ankara da oto kiralama hizmeti sunan kurumsal araç kiralama şirketi.
 • Ankara Araç Kiralama
  Ankara Araç Kiralama da UYGUN FİYAT GARANTİSİ ; kiralama fiyatlarını düzenli olarak takip ederek gerekli analizler sonucu en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermeye çalışıyor. Karşılaştırmalı analizlerde kiralık araçlar markalarını ve kiralama süresine göre fiya...
 • Ankara Minibüs Kiralama
  Ankara Ünal minibüs kiralama 8+1 kişilik WV Caravella kiralık minibüsler , Mercedes minibüs kiralama ,17 kişilik sürücülü kiralık minibüs ve daha birçok markada yeni model araçlarla Ankara da kiralık minibüs hizmeti vermekteyiz.
 • Kiralık Oto Ankara Rent a Car
  FULL KİRALIK OTO KASKOLU Araçlar , Ankara Ünal Oto Kiralama bünyesindeki tüm kiralık araçlar Türkiye nin önde gelen sigorta şirketleri güvencesi altında Full RENT A CAR kaskoludur.
 • Yeni Kiralık Araçlar Esenboğa Oto Kiralama
  Ünal Oto Kiralama Ankara kiraya verdiği araçları devamlı yenileyerek müşterilerine her zaman yeni model araç kiralama imkanı sunmaktadır.
Whatsapp Telefon