Kurumsal

ÜNAL FİLO RENT A CAR ANKARA

Ünal Ankara Rent a car ; Ünal Filo Kiralama Lojistik Otomotiv Turizm Ticaret LTD. ŞTİ. adı altında 1996 yılında Ankara`da kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde oluşan üstün tecrübe ve profesyonelleştirdiği kadrosu ile "sindirerek büyümeyi" hedef alarak ilerlemektedir.

Hızla gelişen hizmet sektöründe genç ve yenilikçi düşünen fikirlerle dürüst ticaret anlayışını birleştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ünal Filo Ankara Rent a car olarak ; Amacımız ve çabalarımız şahıs ve filo kiralamada , binek otomobil , hafif ticari , panelvan , minibüs kiralama da sunduğumuz çözümlerle hep en iyiyi, en kaliteli hizmeti süreklilik sağlayarak, devamlı yenilenen araç filosunu ile değerli müşterilerine sunmaktır. Müşterilerimizi memnun etmeyi en önemli prensip olarak kabul ettik.

Lütfen bize soru ve önerilerinizi iletiniz.


+90 (312) 325 443 8
+90 (532) 682 15 40


HİZMET ALANLARIMIZ ;

Ankara minibüs kiralama sektörünce öncülük eden Ünal oto kiralama şu an filosunda son model ,garantili ,güven veren ,özelliklede temizliğine önem verdiğimiz 8+1 kişilik minibüs seçeneklerinin minibüs kiralama hizmeti de vermekteyiz. 

Ünal Ankara panelvan kiralama  filomuzdaki panelvan araçlarımız son model olup 2.00 metre den 4.00 metre uzunluğa kadar yük taşımak için araç kiralayabilirsiniz. Panelvan Kamyonet kiralama da Türkiye en büyük ve güvenilir şirketi seçildik.

Ankara da kiralık minibüs ihtiyacınız varsa Ünal minibüs kiralama olarak filomuzda her ihtiyaca uygun minibüs bulmanız mümkündür.

Ankara da kamyonet kiralama denince akla çok büyük araçlar gelmesin biz sadece panelvan tarzı kamyonetler kiraya veriyoruz.

Minibüs kiralama Ankara da arıyorsanız çeşitlilik açısından doğru adres Ünal Filo .

Ünal Filo Ankara Oto Kiralama olarak filomuzu son derece güvenilir ve devamlı yenilediğimiz kiralık araçlardan oluşturmaktadır. 

Ünal Filo Oto Kiralama Ankara


Whatsapp Telefon