Kurumsal

ÜNAL RENT A CAR ANKARA

Ünal Ankara Rent a car ; Ünal Filo Kiralama Lojistik Otomotiv Turizm Ticaret LTD. ŞTİ. adı altında 1996 yılında Ankara`da kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde oluşan üstün tecrübe ve profesyonelleştirdiği kadrosu ile "sindirerek büyümeyi" hedef alarak ilerlemektedir.

Hızla gelişen hizmet sektöründe genç ve yenilikçi düşünen fikirlerle dürüst ticaret anlayışını birleştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ünal Filo Ankara Rent a car olarak ; Amacımız ve çabalarımız şahıs ve filo kiralamada sunduğumuz çözümlerle hep en iyiyi, en kaliteli hizmeti süreklilik sağlayarak, temiz ve bakımlı araçlarımızla değerli müşterilerimize sunmaktır. Müşterilerimizi memnun etmeyi en önemli prensip olarak kabul ettik.

Lütfen bize soru ve önerilerinizi iletiniz


+90 (312) 325 443 8
+90 (532) 682 15 40

Ankara minibüs kiralama sektörünce öncülük eden Ünal oto kiralama şu an filosunda son model ,garantili ,güven veren ,özelliklede temizliğine önem verdiğimiz 9 - 10 -11 - 18 kişilik minibüs seçeneklerinin yanında VIP minibüs kiralama hizmetide vermekteyiz. 

Ünal Ankara panelvan kiralama  filomuzdaki panelvan araçlarımız son model olup 2.00 metre den 4.00 metre uzunluğa kadar yük taşımak için araç kiralayabilirsiniz.

Ankara da kiralık minibüs ihtiyacınız varsa Ünal minibüs  kiralama olarak filomuzda her ihtiyaca uygun minibüs bulmanız mümkündür.

Ankara da kamyonet kiralama denince akla çok büyük araçlar gelmesin biz sadece panelvan tarzı kamyonetler kiraya veriyoruz.

Minibüs kiralama Ankara da arıyorsanız biz adresinize kadar kiraladığınız  minibüsü getiriyoruz.

Ünal Ankara Oto Kiralama  biz araç filomuzu son derece güvenilir kiralık araçlardan oluşturduk.Güven kiralayın.

Ünal Oto Kiralama Ankara

Whatsapp Telefon